درباره ما

درخواست بازرسی به صورت آنلاین

تاريخچه

IGS اولين شرکت ايرانی است كه در امور كارشناسی و بازرسی كشتی و كالا آغاز به كار كرده است و در سال 1359 به صورت شركتی خصوصی در شهر خرمشهر به ثبت رسيد و رفته رفته گسترش يافته است.
امروزه دامنه فعاليت‌های شركت IGS شامل بازرسی کالا و تجهیزات تولید داخل کشور – بازرسی، ارزیابی انطباق و صدور گواهینامه کالا و تجهیزات وارداتی – بازرسی حین عملیات ساخت، نصب و راه اندازی – بازرسی حین بهره برداری و سرویس – بازرسی مواد نفتی و محصولات پتروشیمی – بازرسی های دریایی و کشتی – بازرسی ایمنی تجهیزات بالابری و حمل بار – خدمات مشاوره نگهداری و تعمیرات (نت) – کالیبراسیون مخازن ذخیره فرآورده های نفتی – مدیریت دارایی های فیزیکی و خدمات آموزشی مرتبط را در بر گرفته است.
IGS نظام مديريت یکپارچه IMS را در سطح شرکت مستقر نموده است. قابل ذکر است که این شرکت از سال 1998 میلادی اولین گواهينامه سیستم مدیریت کیفیت خود را از سوی مؤسسه استاندارد بريتانيا BSI) ( اخذ نموده که طی سالهای بعد به گواهینامه سیستم مدیریت یکپارچه IMS ارتقاء یافته است.
دفتر اصلی IGS در تهران قرار دارد كه مدیریت و هماهنگی مربوط به بنادر، شعبات داخل و خارج از کشور و سایت های عملیاتی پروژه ها از اين طريق انجام می پذيرد. اين ویژگی به مشتريان اجازه مي‌دهد كه به راحتی بتوانند با دفتر تهران يا هر كدام از شعبات در ارتباط بوده و خدمات مورد نظر خود را با بهترين كيفيت در کوتاهترین زمان دريافت نمايند.
قابليت IGS در ارائه خدمات درون مرزی و بين‌المللی به مشتريان، اين مجموعه را به يكي از معتبرترين شركت‌های بازرسی ايران تبديل كرده است. همچنين اين شركت موفق به دريافت گواهينامه‌ها و عضويت در مجامع ملی و بين‌المللی زيادی شده است.

مشتریان خشنود ما

قابليت IGS در ارائه خدمات درون مرزی و بين‌المللی به مشتريان، اين مجموعه را به يكی از معتبرترين شركت‌های بازرسی ايران تبديل كرده است.

شرکت مدیریت توسعه صنایع پتروشیمی

خط مشی کیفیت

شركت آی.‎جی‎.اس با بیش از 4 دهه فعالیت در زمینه ‎های خدمات بازرسی کالا، کشتی، تجهیزات و ماشین‎آلات، ارزیابی انطباق کالاهای وارداتی و صادراتی، بازرسی شخص ثالث پروژه‎ ها، بازرسی مخازن تحت فشار و اتمسفریک ، بازرسی جوش و NDT، تجهیزات بالابری و جرثقیل ، بازرسی تأیید نوع خودرو ، بازرسی کنترل و پایش خوردگی و خدمات آموزشی مرتبط در سطح ملی و منطقه‎ای، ارائه بالاترین کیفیت خدمات در چارچوب مقررات، عرف و اخلاق حرفه‎ای را سر لوحه فعالیت‎های خود قرار داده است. شرکت آی‎.جی‎.اس هم راستا با جهت گیری های استراتژیک خود و به منظور ارتقاء فرایندهای کاری، موفقیت پایدار و پیشتازی در صنعت بازرسی، اقدام به برقراری سیستم مدیریت یکپارچه (مدیریت کیفیت ISO 9001:2015، مدیریت زیست‌محیطی ISO 14001:2015 و مدیریت ایمنی و بهداشت شغلی OHSAS18001:2007) و الزامات نهادهای بازرسی مطابق با استانداردINSO-ISO-IEC 17020:2012 نموده است که جهت نیل به اهداف سازمانی بایستی موارد زیر اجرایی گردد

ارزش های سازمانی

اصل سلامت نفس، حسن رفتار و حفظ شئونات

تعهد به رعایت حریم و حرمت ها در هنگام انجام کارهای محوله

اصل نظم ، انضباط و آراستگی

التزام به حضور به موقع در محل کار، آراستگی پوشش و نظام آراستگی 5S

اصل خلاقیت، مشارکت ، دانش و یادگیری

اهتمام به نوآوری، ابتکار، پویایی و ارتقای دانش و مهارت، انتقال تجربیات و مشارکت در افزایش بهره وری

اصل امانتداری، استقلال و رازداری

تعهد به پایبندی در قضاوت بیطرفانه، درستکاری و اجتناب از تضییع حقوق دیگران، تعهد به حفاظت از اسرار و اطلاعات محرمانه افراد، سازمان و سایر نهادهای مرتبط و الزام به وفاداری سازمانی

اصل درک صحیح و احساس تعلق و تعهد نسبت به خط مشی سازمان

آگاهی و درک کامل از خط مشی سازمان و تعهد و تلاش در راستای تحقق آنها

اصل رعایت وقت شناسی در انجام وظایف محوله

تعهد به انجام کارها و وظایف محوله در حداقل زمان ممکن و جلوگیری از تاخیر در روند کارها و اتلاف وقت

نمودار سازمانی